Ośrodek ABC-Szkolenia istnieje od 2009 roku. Od początku działalności kładziemy nacisk na profesjonalne przygotowanie kursantów do egzaminów na prawo jazdy wybranej kategorii oraz na rzetelne przygotowanie uczestników do pracy na stanowisku kierowców zawodowych. Prowadzimy kurs na przewóz rzeczy i osób oraz szkolenia z kwalifikacji wstępnej przyspieszonej.

Nasza oferta obejmuje szkolenia:

 • na prawo jazdy kategorii A, B, C, D, B+E, C+E,
 • kwalifikacji wstępnej,
 • kwalifikacji wstępnej przyspieszonej,
 • kwalifikacji wstępnej uzupełniającej,
 • kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej,
  okresowe kierowców zawodowych,
 • ADR (szkolenia ADR dla kierowców, szkolenia na doradców ADR DGSA, szkolenia stanowiskowe),
  na wózki widłowe,
 • na HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy).

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi instruktorami, którzy – posiadając wiedzę teoretyczną i doświadczenie praktyczne – przekazują je wszystkim kursantom. A to wszystko w sposób przystępny i niemonotonny. Dzięki temu przyswojoną wiedzę każdy kursant może wykorzystać w praktyce. Instruktorów cechuje również profesjonalne podejście do każdego uczestnika w sposób indywidualny.

Wszystkie kursy na przewóz rzeczy i osób realizowane są w oparciu na wytyczne zawarte w krajowych przepisach obowiązującego prawa drogowego oraz unijnych dyrektywach.

Na naszych kursach uzyskasz cenne wskazówki, dotyczące obsługi i użytkowania pojazdów, dowiesz się o potencjalnych zagrożeniach i sposobach ich eliminowania lub metodach przeciwdziałania im. Nabędziesz także umiejętność szybkiej analizy sytuacji w ruchu drogowym i sprawnej reakcji na jej zmiany.

Poszukujesz ośrodka szkoleniowego, który oferuje kursy prowadzone w przyjaznej atmosferze i na korzystnych warunkach? Szkolenia kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. ABC-Szkolenia to bezstresowe nauczanie i profesjonalne przygotowanie do egzaminów i samodzielnej jazdy. A to wszystko w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie! Nie zwlekaj, dołącz do grona zadowolonych kursantów już teraz! Gwarantujemy profesjonalny kurs na przewóz rzeczy i osób Warszawa.

Więcej informacji udziela:

Paweł Żuchowski

tel. 502-700-182

Biuro:

Warszawa, ul Modlińska 6

531-700-182