Chcesz ponieść swoje kompetencje? Zamierzasz zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdami? Ośrodek ABC-Szkolenia zaprasza wszystkich kandydatów na kierowców, również zawodowych.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór szkoleń z zakresu: prawa jazdy kategorii A, B, C, D, B+E, C+E. Kierowcom zawodowym proponujemy kursy pozwalające uzyskać świadectwa kwalifikacji. Oferujemy ponadto szkolenia pozwalające na przewóz materiałów klasyfikowanych jako niebezpieczne (ADR).

Kurs na prawo jazdy kategorii A jest niezbędny do uzyskania uprawnień do kierowania motocyklami o pojemności większej niż 125 cm3. Szkolenie przeznaczone jest dla osób powyżej 18 roku życia. Kurs obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, dając przygotowanie do egzaminu państwowego oraz do samodzielnej jazdy w przyszłości.

Kurs na prawo jazdy kategorii B, daje możliwość uzyskania uprawnień do kierowania pojazdami osobowymi. Jest również punktem wyjścia do zdobycia uprawnień do prowadzenia samochodów ciężarowych (kategoria C) oraz autobusów. Obejmuje część teoretyczną i praktyczną, a kończy się egzaminem państwowym.

Kurs na prawo jazdy kategorii C pozwala na uzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami ciężarowymi. Jest kursem wyjściowym dla kolejnych szkoleń, przeznaczonych dla kierowców zawodowych – z zakresu przewożenia towarów (kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca) oraz z zakresu przewożenia ładunków klasyfikowanych jako niebezpieczne (szkolenie ADR dla kierowców).

Kurs na prawo jazdy kategorii D daje możliwość kierowania autobusami. Pozwala także podniesienie kompetencji w zakresie przewozu pasażerów (kwalifikacja wstępna, kwalifikacja przyspieszona).

Jeżeli poszukujesz ośrodka szkoleniowego, w którym kładzie się nacisk na profesjonalne przygotowanie do egzaminów i pracy w roli kierowcy, zdaj się na ABC-Szkolenia. Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców, którzy w sposób przystępny przekazują swoją wiedzę oraz doświadczenie. Skontaktuj się z nami już dziś, ustalając najbardziej dogodny dla Ciebie termin kursu.